Yeni Adana Seyahat Bilet Al

Yeni Adana Seyahat , seferleri ve otobüs bileti, bilet fiyatları OtobusBiletin.Com da ! Adana’ya giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın …
Adana ilinden otobüs ile hareket etmek istediğinizde ya da Adana iline sefer yapmak istediğinizde otobüs biletlerinizi  satın almakartık online olarak  Yeni Adana Seyahat güvencesi ile çok kolay.
Ulaşım sektörü alanında hizmet veren bir otobüs firması olan  Yeni Adana Seyahat bu sektörde  hizmet vermeye başladığı günden itibarenkarayolunda yolcu taşıma serüveni başlamıştır.

Sevilen ve tercih edilen  bir kuruluş  olan Yeni Adana Seyahat son model araçlarla  seferlerini sürdürmektedir. Ayrıca firmanın   otobüskiralama hizmeti de bulunmaktadır.2002 yılından beri hizmetlerini aksatmadan yürütmesinin yanında tüm şehirlerde ücretsiz yolcu servisi hizmeti imkanı sunmaktadır.Seferiniz sona  erdiğinde servis hizmeti imkanından faydalanmayı unutmayın.
Otobüslerde tüm koltukların arkasında LCD ekran televizyon mevcuttur.Yolculuk boyunca müşterilere gazete ve dergi internet uydu yayını gibi  iletişim olanakları sunulmaktadır.Kabin görevlisinin sunduğu hizmetler ve ikramlar gün geçtikçe yolcuların beğenisini kazanmaktadır.
Hızla gelişen ve yenilenen firma da Digibus bulunmaktadır.Digibus her koltuk arkasında dokunmatik ekranı bulunan otobüslerdir.
Firmaya  444  34  01 numarasını arayarak Türkiye’nin her köşesinden ulaşabilirsiniz.
Şimdi de Adana  ilinden bahsedelim .Adana, 2.149.260 nüfusuyla Türkiye’nin İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya dan sonraki 6. büyük şehridir.Adana zengin tarihinin bir sonucu olarak birçok tarihi esere ve turistik bölgeye sahip, önemli bir turizm merkezidir.
Roma-Bizans döneminden kalan tek eser niteliğindeki Taşköprü görülmeye değer bir eserdir.Yine 1882 yılında inşa edilen Büyük Saat, 32 metre yüksekliktedir.Bu yükseklik ile Büyük Saat Türkiye’nin en yüksek saat kulesi unvanını da elinde bulundurmaktadır.
Sizde Yeni Adana Seyahat ile seferinizi başlatın ve güzel yolculukla birlikte seferinizi tamamlayın.

 

Adana Gezilecek Yerler

Adana ilini tanıyalım…Akdeniz Bölgesi’nin en gelişmiş ve güzel kentlerinden biri olan Adana Türkiye’nin de kalkınmış illeri arasında
yer almaktadır. Eğer Adana’da gezilecek yerler neresidir diye araştırıyorsanız, işte Adana’da görmenizi önerdiğimiz başlıca yerler.
Kozan ilçesindeki Anavarza Antik Kenti, Tufanbeyli ilçesindeki Şar Antik Kenti, Ceyhan Nehri kyısında bulunan Misis Antik Kenti, Yumurtalık
ilçesindeki Ayaş Antik Kenti bu ören yerlerinin başında geliyor.
Adana Arkeoloji Müzesi, Adana Atatürk Evi, Adana Etnografya Müzesi, Misis Mozaik Müzesi Adana’daki başlıca müzeler arasında bulunmaktadır.
Bu bölgeye seferiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir